úvodní stránka   |   o společnosti   |   s kým spolupracujeme   |   konzultace a analýza   |   kariéra   |   kontakty
603 553 821 | cspk@cspk.cz
 

Česká správa pojištění Kumpert

Jsme nově založená společnost zabývající se pojišťovnictvím s mnohaletou praxí. Nesnažíme se z našich klientů „vytahat co nejvyšší obnos peněz“ pro nově sjednané pojistné smlouvy, abychom dostali co nejvyšší provizi. Naším závazkem je spokojený klient. Klient, který bude platit nižší pojistné nebo bude disponovat kvalitnější pojistnou smlouvu. Naším cílem je klient, který vždy získá něco navíc.

Mezi naše přednosti patří kvalitní, rychlá a vstřícná péče o klienty. Ke klientům se snažíme přistupovat osobně, ale zároveň respektujeme jejich individuální potřeby, neboť to považujeme za správnou cestu.

O serióznosti naší společnosti vypovídají naši spokojení klienti. Sami se o tom můžete přesvědčit – stačí se na nás obrátit s dotazem, s žádostí o schůzku, s dotazem na nabídku pojistné smlouvy, ale třeba i s žádostí o pomoc s likvidací pojistné události. Nemusíte být naším stávajícím klientem. Rádi vám pomůžeme i nahodile, při nestandardních situacích. Chceme pomoci každému, kdo si se svou pojistnou smlouvou neví rady, anebo by chtěl poradit, pro kterou smlouvu se rozhodnout.

Spolupracujeme s předními pojišťovnami, které působí na českém trhu (odkaz do sekce spolupráce). Ubezpečujeme vás, že se v našem oboru neustále vzděláváme a sledujeme nejnovější změny jak v oblasti legislativy, tak v našem oboru jako takovém. 
ČSPK, s.r.o. - společnost zapsaná v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni.